Warning: Declaration of acf_field_validated_field::validate_field($valid, $value, $field, $input) should be compatible with acf_field::validate_field($field) in /data/web/virtuals/127920/virtual/www/domains/luboparkour.eu/wp-content/plugins/validated-field-for-acf/validated_field_v5.php on line 3
GYMwithLubo | Lubomír Baum
  Zpět na hlavní stránku

GYMwithLubo

Termíny pro rok 2020

Tréninkové workshopy GYMwithLubo JUMPwithLubo
ZÁKLADNÍ INFORMACE

Nestačí Ti, zlepšovat se pouze přes týden díky tréninkům a workshopům? Myslíš to s parkourem opravdu vážně?!  Nyní máš možnost posunout se na další level i o víkendu!

GYMwithLubo je velmi specifická akce s komplexním programem, na kterou potřebuješ fakt dost energie! Čeká Tě totiž více, než 3-hodinový program v gymnastické tělocvičně.

Součástí tělocvičny je molitanová jáma, odpružená podlaha, gymnastická hrazda a spousta žíněnek pro bezpečný nácvik nových pecek, které chceš umět. Tohle je ideální prostředí přímo pro Tebe. 

★PROGRAM★

9:00 - Začátek akce (registrace)
9:15-9:30 -
Dobrovolný WARM-UP
9:30 - 12:30 -
Volný trénink s INDIVIDUÁLNÍM přístupem profesionálního parkouristy Luba.

V průběhu volného tréninku máš možnost se zúčastnit:

10:00-10:30 - WORKSHOP na flip
- vždy různé např.: wallflip, palmflip, cork nebo třeba swingainer

10:30- 12:00 - Přátelská CHALLENGE
o hodnotné ceny (od značek LEAD Parkour, Improve Yourself)

+ V průběhu: 
Tréninkové RADY a TIPY aneb ZEPTEJ SE co Tě zajímá!


Jak probíhá CHALLENGE? Cílem výzvy je prověřit aktuální technickou úroveň za uplynulý, tréninkový měsíc, kdy se účastník zodpovědně účastnil pravidelných tréninků či workshopů a snažil se zlepšit v jednotlivých oblastech v parkouru. Výzva nesměřuje k vzájemnému porovnávání se, ani rivalitě. Každý se snaží překonat pouze sám sebe a své hranice. 

Účastník vždy obdrží účastnický CHALLENGE list, ve kterém jsou stanoviště zaměřená na základní i pokročilé techniky, flow a kreativitu. Na každém stanovišti získáváte body (FeedBack bod, Bonus bod, Creativity bod), které poukazují na aktuální technickou úroveň jedince. V rámci tohoto bodového hodnocení navíc dostanete plnohodnotnou zpětnou vazbu, co zlepšit do příště, na čem pracovat následující měsíc a jak svou úroveň posunout dále. Celý koncept výzvy je postaven tak, abychom vzájemně zjistili, jak na tom jsme a jak se dále posunout. 


______________________________________________________________________________
Na každé akci bude navíc host (zkušený parkourista nebo freerunner). Můžeš si taky nechat udělat super fotky nebo video ze svého tréninku! 


Za každou 5. účast na akci GYMwithLubo si vyber libovolný tréninkový workshop ZDARMA!

GYMwithLubo #03
Datum: 29. 03. 2020
Čas: 11:30 – 14:30
Cena: 290350
Dostupnost: 4/35
Doporučený věk: 10

Nestačí Ti trénink jen přes týden?
Nyní máš možnost zlepšovat se i o víkendu!

★GYMwithLubo★

To je komplexní a zároveň specifická akce. Čeká Tě totiž 3-hodinový trénink s doplňujícím programem v gymnastické tělocvičně! Součástí tělocvičny je molitanová jáma, odpružená podlaha, perfektní hrazda a taky spousta žiněnek na nácvik nových pecek!

 

★PROGRAM★
 
11:30 – Začátek (registrace)
11:45-12:00- Dobrovolný WARM
12:00 – 14:30 Volný trénink s INDIVIDUÁLNÍM přístupem profesionálního parkouristy Luba.


Závěrečné informace

Účastni se této akce pravidelně za zvýhodněnou cenu pro všechny účastníky tréninků či workshopů! Díky výzvě si nejen zrekapituluješ minulý měsíc, ale zjistíš na čem pracovat do budoucna. Naučíš se nové flipy a pořádně si zatrénuješ o víkendu! Za každou Tvou 5. účast na akci si můžeš vybrat jakýkoliv workshop ZDARMA 

S sebou:
Sportovní oblečení, dostatek pití a tréninkovou náladu!

Těším se na Tebe a GYM taky! //Lubo