Show

Show

 

Organizujete soukromou či veřejnou akci? Sháníte zajímavý program, který nadchne vaše klienty či návštěvníky? Nabízíme parkourovou SHOW, která Vás ohromí, workshop nebo kompletní PARKOUR zónu! Dokážeme se přizpůsobit vašim představám i požadavkům. V případě zájmu realizujeme akce i za účelem zpropagování vašeho produktu či služby!

 

JAK TO PROBÍHÁ?

Nejdříve nám napište svou představu, místo a termín, poté se společně podíváme na možnosti a také cenovou nabídku.

manager@luboparkour.cz

JAKÉ JSOU MOŽNOSTI?

 

 

Nejčastěji nabízíme kompletní PARKOUR ZÓNU, jejiž součástí je:

*Tato zóna je vhodná pro venkovní eventy/ festivaly apod., případně lze program přizpůsobit, zkrátit nebo naopak protáhnout.

 

FIREMNÍ A VÁNOČNÍ VEČÍRKY/ PLESY

 

 

Druhou variantou je ohromující show na vašem večírku či plese, tedy vhodná pro vnitřní prostředí. Parkour SHOW je možno také realizovat na narozeninovou párty či jinou, zajímavou příležitost!

 

Celý průběh akce, či zónu si realizujeme sami. Disponujeme vlastním vybavením, překážkami i ozvučením. Součástí naši SHOW jsou často také hostesky a moderátor!

Máme za sebou stovky úspěšně realizovaných akcí nejen v ČR, ale i v zahraničí. Patříme mezi absolutní špičku, zaručujeme velmi kvalitní podívanou i zábavný program s důrazem na bezpečnost. Naše akce je cenově dostupná a jsme v tomto ohledu velmi flexibilní!

 

 

PARKOUR SHOWS

 

 

PARKOUR WORKSHOPY

 

 

PARKOUR SOUTĚŽE/ AUTOGRAMIÁDA/ FOTO – VIDEO